פריט ידע על הגראז׳ניקים

פריט ידע על הגראז׳ניקים

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אסנת הבר קוטון

יזמית חינוך ומנכ״לית אנקורי, עוסקת בגיבוש קונספטים פדגוגיים אדפטיביים, בהסתמך על התנסות וטעיה בשטח, יחד עם צוותי ההוראה של אנקורי. אסנת היא היזמית השותפה של סטודיו אנקורי, בית הספר לחשיבה יצירתית ויזמות, מדיה אנקורי, בית הספר לחשיבה ביקורתית וחברתית ואנקור, גן ויסודי רב גילי חדש בתל-אביב. היא כותבת ועורכת שותפה באנקוריזום. אסנת בעלת תואר ראשון ושני באמנות וביקורת אמנות עכשווית, מטעם גולדסמית׳, האוניברסיטה של לונדון, בהצטיינות יתרה, ואקדמיית Eyck Van Jan במסטריכט. לימדה אמנות חזותית, תולדות ותיאוריה של האמנות לתואר ראשון ושני, באוניברסיטה של מדינת ניו יורק UB.

דניאל הייבלום

מורה להיסטוריה, מנחת סטודיו וחברת צוות הניהול של סטודיו אנקורי, מלווה צוותי פדגוגיה בסטודיו אנקורי ובאנקורי תל-אביב, מאזינה קשובה לצוותי אנקורי בארץ, כותבת ועורכת שותפה באנקוריזום. דניאל בעלת תואר שני בהצטיינות יתרה בתרבות ויזואלית, גולדסמית׳, האוניברסיטה של לונדון, ותואר ראשון בתולדות האמנות ומנהל עסקים, האוניברסיטה העברית בירושלים. עוסקת בחינוך ומחקר בתחום התרבות החזותית, ושותפה ביצירת כנסים ופרסומים בישראל ובאנגליה. בכלל זה פרסמה ספר מחקר בשם ״אלטרנטיבה לנרטיב: פרקטיקות פוליטיות חיוניות בתרבות החזותית״ (2017), מייסדת ומנהלת ARTernative - סיורי אמנות אלטרנטיביים באירופה.

יותם הכהן

מייסד ומנכ"ל של חברת דואלוג. בעבר הוביל את צוות הביטחון הלאומי במכון ראות, בעל תואר מוסמך (בהצטיינות) בתכנית הבכירים של מכון כהן, אוניברסיטת תל אביב. מייסד ובעלים בחברת OpenFox. יותם הוא שותף באיפיון ובהקמה של האנקוריזום.

שגב לייבוביץ

מנהל IT ומנהל התפעול של אנקורי, אחראי על מערך קורסי הבגרות והפסיכומטרי ומלווה את כלל בתי הספר והמערכות השונות של אנקורי בהבניית תהליכי ניהול ידע ומידע. שגב חבר הנהלת אנקורי ושותף בתהליכי איפיון האנקוריזום והקמתו.

שותפים.ות נוספים.ות לפיתוח תכנים, הערות והגהות:

שמוליק אברהם, סופי בוחניק, נועה בן חמו, אורן בכר, הודיה בראון, משה גרדוס, גידי גרונברג, גל דביר, אירה חיאייב, אלה טלר, נעמי לוסי מצליח, סיון ליפשיץ, טריקסי (נעמה) מס, אמיר סטרנס, דנה סמו, בעז עילם, מיכל פריאל שחק, מיה צלח גפני, נוי קציר, מורן קרן רייס, ענבר רוטשילד, הדר שירן, משה גרדוס.

לי סעד

מעצבת הבית של אנקורי, בעלת סטודיו לאקיבוקס, בוגרת שנקר ומתמחה במיתוג, אחראית על הלוגו והאייקונים של האנקוריזום